28.11.2013

• This topic has 3 отговора, 4 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Зкуска от овесена палачинка с малко сиренце и 1 ябълка
      Обяд от зел.салатака+краставица+домат+репички и 50гр.кашкавал
      След обяд шепа бадеми-ама не успях да ги накисна 🙂
      Тази вечер без тренировка-почивам с едни кинце 🙂 мухахахха
      Вечеря…навън и нямаше нищо добро…така че взех сурови лешници 50гр.и малко сушен кокос-много яка комбинация като шоколад с кокос ми се получи 🙂

Анонимен
      Неактивен

И аз днес пак:

тренировката (докато не съм забравила пак) – месец 5, аеробиката и след това кратката интервална тренировка от платения режим на Руми.

закуска – кокосовите бисквитки с кисело мляко (за последно) + половин портокал и половин грейпфрут
      обяд – две плодови смутита, купени, около 500 мл. бях на зъболекар и не можех да ям докато действа упойката. като ме отпусна хапнах половин порция мусака домашна.
      вечеря – гулаш и салата, а за десерт 1 лъжичка бадемов мус с капка мед (според мен си е чисто бадемово масло, но на опаковката пише мус).

Petya B.
      Участник

Обяд – 150 г. зелева салата и 100 г. пилешка пържола, вечеря – крем супа от моркови, зелена салата със слънчогледови и тиквени семки и шунка, едно яйце и малко пуканки.
      Не тренирах.

Анонимен
      Неактивен

Тренировка: Месец 2, напреднали, ден 3 – срядата направоооо ме разцепва, зверска тренировка…… 🙂
      Закуска: 1 парче тиквено реване + смути
      Обяд: патладжани с кашкавал и домати + 1 банан
      Вечеря: супа 🙂

Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.