24.11.2013

• This topic has 4 отговора, 4 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Много скучна бях тази неделя 🙂 хахахах
      Детоксикиращ ден ми е 🙂 Сок от портокали+грейпфрути+лимони и вода
      Тренирах от месец 5-комбинирах 1-ви и 2-ри ден-долна и горна част.Получи ми се по-добре от първия път…ставам по силна и по-координирана 🙂 урааааа
      Пазарувах,чистих,подреждах…знаете как е 🙂

Анонимен
      Неактивен

Здравейте,

Ето и моя отчет за вчера:
      Закуската беше домашни бисквитки от кокосово брашно с малинки и едно зелено смути от банан и една райска ябълка.
      Обяда беше пържолка и салата.
      Вечерята беше навън, не точно режимна, но не беше много :).

Иначе уикенда нямах много време да пиша, но яденето ми беше ок.

Тренировки не съм правила уикенда, понеже не исках от първата седмица да се претоварвам.
      От днес съм на линия! 🙂
      Успешна седмица!

Анонимен
      Неактивен

Яденето вчера направо не е за казване. Станах направих аеробна тренировка за около 10 минути след което направих двойна доза тиквени палачинки от тези на Руми, полях ги с мед и 30гр. орехи. Мислех, че за деня съм приключила с тиквата, но бъдещата ми свекърва направи 2 тиквеника, единия със захар, другия с мед и доста орехи, предназначен за мен-не можах да устоя, изядох цялата тава. След което вечерта ядох печена тиква, реших да пропусна орехите и меда към нея, и 200гр мандарини. Лелее, какво ядене беше…… :))

Анонимен
      Неактивен

Здравейте, сладуранки 🙂
      Аз да ви кажа реших да спра с отчетите. Всеки ден ям едно и също, поне на принципна основа и вече ме е срам да пиша едно и също. Така че ще се отчитам само ако почна да излизам от тази рамка. Това малко в контекста на въпроса на Руми от уикенда дали често мислим за храна – аз си планирам храненията седмица напред и изключително рядко ми се случва да съгреша. Сигурно е тъпо и странно, но така се чувствам спокойна, че ще съм в добра кондиция – за мен това е най-важното.

Анонимен
        Неактивен

Лили щом така си го почувствала, това е правилното решение. Аз те разбирам идеално и аз планирам седмичното меню, но да си призная може би нещо ми липсва понеже имам пристъпи на глад 🙂 Така че лично за мен дневните отчети колкото и скучно да звучат за другите ги прави и заради себе си …като разгледам назад мога да хване кога, какво и къде ми куца 🙂 Цунчета сладурче 🙂

Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.