21.11.2013

• This topic has 5 отговора, 4 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Опаля, да се отчета 🙂 хихихи
      Сутрин обичайната 🙂
      Закуска-1 пълнозърнеста филия и малко сирене+1 ябълка и чашка с чисто кафе 🙂
      Обяд-зел.салата+краставица+домат+хек на фурна
      След обяд-50гр.накиснати бадеми и 1 зел.чай
      Тренировка-последната от месец 5, цяло тяло с акцент горна част-направо съм визхитена, още си усещам раменете и ръцете…яката работа 🙂
      След тренировка-протеин
      Вечеря-грах+морков+чушка+лук-посварих ги и ги подправих с червен пипер, черен, малко чубрица, сол и девисил и салатка от доматки с риган 🙂
      Не съм пила кафе от 2 седмици и направо като ударих вчера едно…like a power ви казвам…хаххах
      Усмихнат и Успешен ден, девойчета :*

Анонимен
      Неактивен

Ето го и моят: закуска – 1 яйце на очи, поръсено с настъргана гауда
      Обяд – шепа бадеми и 1 круша
      След обяд – прясно мляко с канела. След това си направих филийка с кашкавал и не съм яла друго до края на деня.
      Както виждате аз не постя. Не ми се получава добре, веднъж опитах и за седмица качих 1 килограм. Фигурата ми е по-важна някакси, тялото ми не се чувства добре с постни храни.

Анонимен
      Неактивен

Здравейте,

и аз не постя, просто организма ми отказваше животинска храна цяло лято, а сега отново иска, затова хапвам това, което усетя, че организма ми иска. Иначе съм постила преди.

а ето и отчета ми за вчера:
      закуска – малко баница от предната вечер + половин грейпфрут + половин портокал, обяд – 1/8 от киша на Руми + 50гр. бадеми, вечеря – едно филе от пъстърва на фурна запечена с малко бяло вино, салата и малко домашна питка от брашно от лимец с капка мед и няколко орехчета (нали вчера беше денят на християнското семейство, питката с мед и орехи е традиция в нашето семейство на този ден 🙂 ).

Успешен ден на всички!

Анонимен
      Неактивен

забравих тренировката – отново бях около час във фитнеса с половинката 🙂

Анонимен
      Неактивен

Вчера цял ден бях на път, но въпреки това що-годе успях да запазя добрия тон в храната 🙂

Закуска: 45гр. бадеми + овесени ядки + сирене + 1 банан
      Обяд: 1 банан
      Междинно ядене: почерпиха ме с един домашно приготвен десерт – нямаше как да откажа :))
      Разходка 4-5км 🙂
      Вечеря: моркови + 70гр. кашкавал + 110гр. свинско месо + салата от зеле + 1 ябълка и кичур грозде 🙂

Анонимен
      Неактивен

И аз забравих да си споделя тренировката – за горна част на тялото с тежести + 15 мин. интервална аеробика 🙂

Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.