18.11.2013

Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Олеле…нямаме си отчет за вчера 🙂 Бързо да се наредим 🙂 хохоох
      Сутрин Слънчев комплекс и чаша с топла вода и грейпфрут
      Закуска от банан с кис.мляко и 1 жълта ябълка
      Обяд от зел.салата+цвекло+краставица и 2 яйца бъркани със спанак
      След обяд боднах малко розички от карфиол
      Тренирах от Месец 5, ден 3-ти-аеробна тренировка-Лудницааааа 🙂 Беше ми супер изпотяващо и много зареждащо 🙂
      След тренировка пих суроватъчния протеин.
      Вечерях на вън 🙁 ама си направих готина салата…зел.салата+спанак+домат+краставица+риба тон и 3 маслинки

Анонимен
      Неактивен

Ето ме и мен: закуска – две бъркани яйца с плочка кашкавал, след обяд – ябълка, вечеря- прясно зеле на фурна с една свинска пържолка.

Анонимен
      Неактивен

Забравих да си докладвам тренировката – отново беше аеробика, каквато смятам и днес да е, 30 мин. високо интензивна аеробика. В момента хич не ми се тренира с големи тежести, дано това не ми изиграе лоша шега 🙂

Анонимен
      Неактивен

Здравейте,

и аз започвам с дневните отчети след като заради здравословни проблеми не можех да тренирам около месец и половина от вчера съм на линия. За късмет през това време не успях да залича всичко постигнато от началото на годината до сега. 🙂

Тренировката беше лека, като за първи път от толкова време – месец 5, ден 3. Не успях да я изкарам цялата… но има време, другата седмица положението ще бъде по-добро. 🙂

Иначе за закуска хапнах 1 филийка хляб + половин портокал + половин грейпфрут, обяда беше кюфтенца с доматен сос и много салата, а вечерята ми беше риба на скара с огромно количество салата и един банан.

Пожелавам на всички спорен и отслабващ ден!

Преглеждане на 3 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.