17.12.2013

Преглеждане на 2 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Ето го новото отчетче…като старото 🙂 Детоксикация 3-ти ден…така че само сок, вода и чай 🙂 Между другото за първи път правя и йога докато съм на детокс и се чувствам супер енергична и много заредена, все едно съм дала почивка на тялото и ума 🙂

Анонимен
      Неактивен

ТаРа, много ти се радвам 🙂 аз дори не мога да си помисля за три дни глад. Колко ще я правиш, седмица ли?
      Иначе моят отчет за вчера: закуско-обяд – бъкани яйца със сирене котидж, след обяд – шейк от един банан, канела, лъжица сусамов тахан, лъжица мед и мляко; вечеря – салата от варена леща с домати, магданоз, копър, подправена с балсамов оцет и едно печено пилешко бутче.

Анонимен
        Неактивен

Ами Лили и аз се радвам след като я направя и да ти кажа определено не е трудно да издържиш, психически се настройваш и това, даже вече не ми прави впечатление, но аз я правя вече почти 2 години.Правя я 3 дни по пълнолуние, всеки месец 🙂

Petya B.
      Участник

Здравейте,
      закуска – 200 г.кидело мляко с овесени ядки
      Обяд – спаначена супа, салата с домати, краставици, маруля и пилешко филе / около 300 г./, 1 кюфтенци от киноа и печена тиква с орехи
      Вечера – салата с червен боб, домати, чесън и суджук /да съм изяла 150-180 г./, 2 пилешки крилца /добре, че не ми харесаха :)/ и малка бира.
      …. Започна желанието ми да изям света ….
      Не тренирах.

Преглеждане на 2 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.