16.12.2013

Преглеждане на 7 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Отварям отчетчето 🙂 хиихих
      Детоксикация 2-ри ден…само сок, вода и 2 чая 🙂

Анонимен
      Неактивен

Аз не мога да се похваля с такова меню вчера 🙂 за целия ден имам няколко бананови шейка от общо два банана, половин литър мляко, малко вода, сусамов тахан 1 лъжица и канела – получиха се три водни чаши шейк, аз го обичам по-гъст. На вечеря хапнах 1 малка пилеша пържола на фурна и малко картофено пюре. Беше ми почивен ден от тренировки, защото се вслушах в съвета на елфчето да взимам почивки от време на време.

Petya B.
      Участник

Здравейте,
      закуска – 200 г.кисело мляко, обяд – картофено пюре и кашкавал/ около 200 г./, вечеря – салата спанак с киноа и 4 бр.суши.
      Тренировка – месец 5, долна част

Анонимен
      Неактивен

Искам да попитам ТаРа: през деня,когато си само на течности тренираш ли? Искам и аз да направя един такъв ден,но ако тренирам няма да издържа без да хапна.

Анонимен
        Неактивен

Рали да ти кажа обикновено гледам да го давам по-така по време на детоксикация, но имам и дни в който бликам от енергия, така че нямам проблем с тренировките и като цял ден не съм хапвала не ми се дояжда след това…не знам поне при мен е така, но всички сме различни 🙂

Анонимен
      Неактивен

Наскоро имах два такива дни без да ги планувам. Ами при мен не се получи с тренировките не защото се чувствах безсилна за тях, напротив можех да тренирам, но точно тогава се паднаха почивните ми дни, така че реших да се отдам на пълен релакс. Ако се чувстваш добре-тренираш, ако не се чувстваш добре-не тренираш, независимо дали си яла през деня или не. 🙂

Анонимен
      Неактивен

🙂 Преди тренировката мисля,че няма да имам проблем,обаче ако я направя след 30-тина минути ставам вълк 😀 и това е момента,който мисля,че няма да издържа за това ми беше любопитно вие успявате ли.

Rumiana Ilieva
      Отговорник

Рали, според мен зависи колко дни е тази детоксикация.
      Аз лично не бих издържала по същата причина. Първо – не
      мога без тренировка, второ – не мога да не ям след
      тренировка 😀 😀 Но ако ти лично искаш да пробваш – пробвай 🙂
      2-3 дни без тренировка не са фатални, дори понякога е добре
      да се правят такива почивки 🙂 После се чувстваш заредена
      със супер сили и можеш да тренираш, тренираш, тренираш 😀
      Аз обичам да си похапвам и не мисля, че този тип “гладуване”
      е за мен :)))

Анонимен
      Неактивен

Аз също опитах да направя детокс-с грейпфрути и белтъци….удържах един ден и то на вечеря вече бях умряла от страх да
      не би пак да вляза в болница от глад,защото вече бях там и ги прекратих.Може би всичко е в главата…Следващия месец пак ще опитам.Но определено не би ми повлиял детокса на тренировките,въпроса е след тях че обичам да си хапна една салата:)))))

Преглеждане на 7 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.