15.11.2013

• This topic has 7 отговора, 5 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Реших..и го направи 🙂 Новия отчет е тук 🙂
      Сутрин чаша с топла вода и грейпфрут и Поздрав към слънцето 🙂
      Закуска 2 малки червени ябълки и чаша с черен чай
      Обяд от Сьомга на скара около 100гр. и зел.салата+1 домат+1краставица+3бр.репи
      След обяд 1 бананче и шепа сурови ядки
      Днес не тренирах, понеже имах да пазарувам за утрешното парти и да приготвям разни неща,пък и реших че днес е деня за разкрасителна вечер 🙂
      Вечеря-200гр.карфиол+200гр.гъби, запечени и поръсени с кашкавал 🙂
      …добре де и 2 лъжички мед…преди да си направя маската за лице 🙂

Анонимен
      Неактивен

ето ме и мен,с кашлица и болен стомах(или жлъчка).Вчера,зауска-банан,обяд-сирене фета с пълнозърнеста филия и домат,вечеря-салата от печен пипер,домат,магданоз,чесън ,сирене фета и малко печена тиква.Нали започнах да постя,та реших да сдържа фронта.Силно се надявам до понеделник да съм ок и за тренировка,липсват ми…

Анонимен
      Неактивен

Petya B, .откъде купуваш таханов шоколад?или как го приготвяш?а кокосово масло?аз не откривам по нашите магазини в Търново/?

Petya B.
        Участник

Правя си го, но точни в какво количество са ми съставките не знам. Последния път – 1/ бурканче сусамов тахан, с 2 ч.л. мед и брашно от рожков /на око/. По – сладко се получи отколкот трябваше. Следващия път 1ч.л. мед. Не слагам кокосово масло.
        Виж тук – правят и доставки http://www.zoya.bg/.

Анонимен
      Неактивен

Тенк ю,ще си направя!

Анонимен
      Неактивен

Ето го и моя:
      Закуска: 100гр. овесени ядки + 50гр. сирене
      Междинно ядене: банан
      Обяд: запечено броколи с патладжан, настърган кашкавал-100гр. и отгоре поляти със 100гр. кисело мляко и малко копър
      Второ междинно ядене: шоколад и бисквити по рецпти на Руми
      Тренировка – Месец 1, напреднали, ден 4
      Вечеря: салата от моркови и червено цвекло + половин краставица + 230гр. извара 🙂

Анонимен
      Неактивен

Закуска – две бъркани яйца с плочка сирене + чери доматки; обяд – май го пропуснах :), след обяд хапнах един бонбон, а на вечеря крем супа от тиквички с много малка филийка безглутенов хляб и чаша червено вино. Вчера отново събрах две кардио тренировки от тези на Руми и ми се получи 30 минути високо интензивна кардио тренировка,което смятам и днес да направя. Не знам защо, но в момента не ми се тренира силово, предпочитам да си подскачам. Може да вкарам и малко суингове. Хубав ден, момичета! Обичайте се 🙂

Petya B.
      Участник

DanielaGeorgieva, надявам се скоро да се оправиш напълно!
      Закуска – 1/2 кофичак кисело мляко с овесени ядки, обяд – 2 кюфтенца и зелева салата, следобедна – остатъка от киселото мляко с един банан и две мандарини, вечеря- задушен зелен боб и 50 г. пилешко, и 3 лъжици таханов шоколад и един банан. Тренировката ми беше месец 4, цялото тяло 27 мин., като направих първата част /един път/ и цялата втора.
      Приятна почивка на всички!

• Този отговор беше редактиран на 9 years назад от Petya B..
Преглеждане на 5 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.