14.11.2013

• This topic has 4 отговора, 5 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Отчета пристигаа :)))
      Закуска: 50гр. овесени ядки + 70гр. сирене
      Междинно ядене: 2 банана + 100гр. киви + 100гр. мандарини
      Обяд: супа от зеленчуци
      Тренировка Месец 1, напреднали, ден 3
      Вечеря: зеленчукова мусака + 80гр. риба тон + 150гр. кашкавал + 100гр. таратор.

Анонимен
      Неактивен

Здравейте, момичета! Аз съм поизостанала с отчетите, защото бях на почивка, но сега си влизам отново в режима. Та както следва за днес: закуска – две лъжици котидж сирене с 1 филийка безглутенов хляб (миниатюрна филийка), няколко чери доматчета. След обяд пих мляко с канела, а за вечеря хапнах 1 порция крем супа от тиквички и 1 порция прясно зеленце на фурна. През деня изядох и два бонбона от халва, а тренировката ми беше 30 минути високо интензивна аеробика (комбинирах две от тренировките на Руми).

Анонимен
      Неактивен

Привет и от мен 🙂
      Сутрин посрещам слънцето и пия топлата вода с грейпфрут.
      Закуска 2 малки ябълки от жълтите
      Обяд от зел. салата +1 домат+200гр. готов нахут и 5-6 маслини
      След обяд:1 малка жълта ябълка
      Преди тренировка: 200гр. печена тиква и шепа сурови ядки
      Тренировката ми беше месец 4,ново 3,аеробна за цяло тяло 23 мин 🙂
      След тренировка-суроватъчен протеин
      Вечеря:сьомга на скара и салата от домати и краставици…но все пак имахме рожденик и си хапнах няколко бонбона от суровите, който приготвих за празника…хахахха вече празниците не са това,което бяха 🙂

Petya B.
      Участник

Добро утро 🙂
      Закуска – 1/2 кофичка кисело мляко с овесени ядки, преди обед – 150 мл.прясно мляко със същото. Обяд печена чушка с яйце и сирене, следобедна – остатъка от млякото с един банан и около 50 г. печени фъстъци, вечеря – 50 г.пилешко месо и задушен зелен боб, и две – три лъжици сусамен шоколад. Мъчи ме голям глад. И сега до мен, колежките закусват кашкавалки …. 🙂 отивам за кисело мляко!
      Хубав ден на всички!

Анонимен
      Неактивен

Толкова съм тъжна,не съм спортувала вече цяла седмица,вируса се прехвърли май върху жлъчката,гастрит и куп други неразположения!!!:(((Чета ви всеки ден и ви се радвам!Хубав уикенд!

Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.