13.11.2013

Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Автор
      Rumiana Ilieva
      Отговорник

Аз ли правя днес темичката :))

Закуска: 250гр кисело мляко, 20гр чия, 1 банан, рожков, куркума.
      Обяд: 3 варени яйца, салата китайско зеле с моркови.
      Следобяд: 2 малки банана.
      Вечеря: пилешко филе със салата от краставици. 1 банан + авокадо, намачкани, рожков, малко мед 🙂

Анонимен
      Неактивен

Опаляя, и аз да се включва. 🙂

Тренировка Месец 1, напреднали, ден 2
      Закуска: палачинки от 2 банана и 2яйца с 25гр. мед
      Междинно ядене: 400гр мандарини
      Обяд: варени моркови и броколи със салата от червено цвекло и 150гр кашкавал
      Вечеря: салата от домати и краставици с 1 с.л. ленено семе, 100гр. сирене и таратор от 100гр. кисело мляко 🙂

Анонимен
      Неактивен

Мухахаха 🙂 Метам се и аз в отчета…
      Сутрин обичайното-топла вода с грейпфрут и Слънчев комплекс
      Закуска 2 малки жълти ябълки
      Обяд от зел.салата+домат+краставица+2бр.репички+1/2 консерва риба тон филе в собствен сос
      След обяд:1 малка червена ябълка…ама беше поизгнила…та…почти без нея 🙂 хахахах
      Вечеря от 2 яйца с 2бр.чушки и 200гр.гъби и добавих след час шепа сурови ядки и стафиди 🙂
      Щях да вечерям чушки със сирене, но нали сега го отбягвам, та пак спретнах едни бъркочи 🙂
      Снощи бях на кино и да си призная сега осъзнах, че вече не ме блазни миризмата на пуканките там 🙂 хахахах колко странно 😉 Айде усмивки от менннн

Анонимен
      Неактивен

И от мен отчет,макар да няма какво да отчета!Оцелях,хора!!!!!Не мога да повярвам след 24 часа температура,повръщане,виене на свят и глад,аз оцелях!!!!Това е най-кошмарния вирс,който ме е събарял!Аз не лежа никога когато съм болна,на всичкото отгоре винаги съм тренирала,дори и със запушен нос!Но този път не можах да се преборя!

Petya B.
        Участник

🙂 Чудесна новина! Радвам се за теб, Дани!

Petya B.
      Участник

Закуска: 1/2 кофичка кисело мляко с овесени ядки, Обяд салата айсберг и моцарела, следобедна – остатъка от млякото с един банан, вичиря – зелева салата, малко задушен зелен боб и около 50 г. пилешко месо. Някакъв невероятен глад започва да ме гони, и дано удържа … :). По -късно изядох един банан, 150 г. прясно мляко и две лъжици таханов шоколад.

Преглеждане на 4 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.