11.11.2013

• This topic has 8 отговора, 5 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 6 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Мятам се на отчета 🙂
      Сутрин чаша топла вода с грейпфрут и Слънчев комплекс.
      Закуска:2 банана с 200гр.кис.мляко-Обичам банановата кашичка+1черен чай
      Обяд:зел.салата+1домат+1краставица+3бр.решички+1/2 консерва риба тон(филе в собствен сос)
      След обяд:1 ябълка+1зел.чай
      Преди тренировка:1 ябълка
      Тренировка:Месец 4,ниво 3,горна и долна част(комбинирам първите 2 дни)-този път имах нови гирички от 5 кг.всяка и направо се размазах яко с тази тренировка 🙂
      След тренировка:суроватъчен протеин
      Вечеря:пак патладжанени лодки-пълнежа ми беше от 1/2домат+200гр.гъби+1бр.чушка+1бр.морков+вътрешноста на патладжана и подправки…поръсени с 50гр.кашкавал и 2 филийки безглутено хляб от зърна 🙂
      КЕФФФФФФ
      Чакайте да ви споделя какво ми се случи на път за в къщи:возя се аз в автобуса и слушам до мен 2 мадами си говорят и едната вика на другата…ехх няма оттърване от тези килца,значи от 2 седмици не ям след 18 часа и не съм мръднала грам.
      Другата и вика:оххх аз пък ям само салата и пак не отслабвам вече цяла седмица.
      Аз:наострям уши да чуя какво се случва…
      И след минута се установява, че първата мадама хапва по 1 тенджера с картофи и сирене,ама ги яде до 18 часа, а втората яде само салата по една тенджера ама руска 🙂 не се сдържах…изкарах си едно листче -касова бележка и им написах сайта на Руми…не можем да продължаваме така хора…

Анонимен
      Неактивен

Хахахах, ТаРа, много интересно преживяване си имала, постъпила си много добре! Хората трябва да са информирани как могат да подобрят хранителните си навици не с цел суета, а добро здраве! Браво за постъпката! Дано приемат нещата на сериозно. 🙂

Ето го и моя отчет.
      Закуска: 2 банана + 35гр. бадеми + к.л. какао
      Обяд: салата от домати и краставици
      След обяд: 150гр. телешки кюфтета + салата от сурова тиквичка, домат и моркови + 150гр фурми
      Тренировка Месец 1, напреднали, ден 1
      Вечеря: 2 яйца + 70гр. телешки кюфтета + салата от моркови и червено цвекло.

Petya B.
      Участник

🙂 Забавна историйка, за съжаление е много често срещана.
      Закуска – нямах, обяд 150 г. лефер и салата, вечеря 1 домат с малко сирене, кашкавал и свинско филе и около 100 г. таханов шоколад. Тренировката ми беше месец 4, ниво 3, цяло тяло от трите части по един кръг … едвам ги направих – бях супер скапана 😉
      Много хубав дан на всички Ви!

Анонимен
      Неактивен

Ето отчета и от мен-закуска-киви,обяд-тренировка долна част от месец 5,печени кюфтета от грах с един таратор,следобед-печена тиква,вечеря-кюфтета от обяд,плюс 2-3 сурови бонбони от Руми и малко печена тиква.Просто прекалих!!!!!

Анонимен
        Неактивен

Dani, koe mu e mnogoto na tova?

Анонимен
      Неактивен

Плюс мотивацията ми за следващите дни-плюс 1 см от всички обиколки!!!!ужас и безумие!край на глезотиите!

Анонимен
        Неактивен

хахах Дани и аз така се упреквам 🙂

Анонимен
      Неактивен

Просто ненавиждам слабостта си понякога,защо ми е необходимо да хапвам повече отколкото имам нужда?????

Анонимен
      Неактивен

За мен това е много храна,предвид че съм в режим на отслабване!

Преглеждане на 6 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.