10.11.2013

• This topic has 7 отговора, 3 автора, and was last updated 9 years назад by Анонимен.
Преглеждане на 2 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Хайде да се отчетем и днес. 🙂
      Закуска: банан + орехи + какао
      Обяд: макарони + гуакамоле + салата от моркови
      Тренировка – Месец 1, напреднали, ден 5
      Вечеря: нумус (без крекери) + салата от краставици. 🙂

Анонимен
      Неактивен

Опа…аз съм скучна днес 🙂 Детоксикиращ ден ми е, така че съм на около 1-1,5 бяло грозде, разделено на порции от по 300гр. и чай 🙂 Имах супер активна разходка от 3 часа в парка с едно малко момиченце-откривател 🙂 хахахха Това е всичко приятели….

Анонимен
        Неактивен

На колко време правиш детоксикиращ ден? Има ли ефект? 🙂

Анонимен
          Неактивен

Да ти кажа правя детоксикаци принципно всеки месец, само че тя ми се пада на пълнолуние и е 3 дни(т.е.започва 2 дни преди пълнолунието) и е само на сок от лимон+портокал+грейпфрут и преварена вода.Но през лятото и сега през есента реших да пробвам как ще се чувствам на 1 такъв ден в седмицата-избирам си го произволно :)само на плодове или сокове.Но да ти кажа май така веднъж по 3 дни си ми е най-добре 🙂 Като знам, че на следващия ден ще съм на детокс и някак се отпускам повече да хапвам предния ден :(((

Анонимен
            Неактивен

А Руми какво мисли за тази детоксикация? 🙂

Анонимен
              Неактивен

Когато започнах да работя с Руми, преди малко по-малко от година и споделих за това, което правя и за ефекта който то ми даде върху здравето и ползите, който смятам, че има за мен…тя не е изразила мнение, нито в подкрепа, нито в отричане.Не мога да знам какво мисли за него, но мога да кажа, че ако смяташ че нещо е добро за теб,това е панацея за теб и го правиш защото си убеден в ползите ми върху теб.Да ти кажа от както ги правя от 2 години…не съм се разболяла нито веднъж 🙂 Наистина !!! А преди бях постоянно болна и все на лекарства…абе ужас.

Анонимен
              Неактивен

Ясно 🙂 Никога не съм правила детоксикация, може би ще пробвам. 🙂

Анонимен
      Неактивен

оооо,аз не мога да се похваля със нищо-събота и неделя почивах,на балкана,не хапнах както преди(много),но пък от всичко.
      Забелязах,че нещата се получават,тогава когато искаш-например никой от семейството на мъжа ми не залита по сладкишите,даже направих торта с мюсли и пак никой не я опита!
      и реших,че вече няма смисъл и аз ненужно да се изкушавам и правя талива неща,като и без друго после ги ям насила!:))(

Преглеждане на 2 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.