07.11.2013

Преглеждане на 9 раздела отговори
  • Автор
      Анонимен
      Неактивен

Хайдееее, време е за днешното отчитане! :))))
      Закуска: макарони със сирене и малко масло
      Обяд: сварени моркови и гъби с настърган кашкавал + салата от червено цвекло
      Тренировка от ниво напреднали, месец 1, ден 2
      Вечеря: пилешка супа

Анонимен
      Неактивен

Добро утро и от мен!Вчера направо се съсипах-закуска киви,тренировка от месец 5 за цяло тяло с акцент бедра(Руми,вече мускулната треска се измести горе в раменете),страничните дъски се оказа изключително непосилни за мен,обяд-зелена салата+домат и 2парчета карфиолена мусака,следобед-100 гр.пчена тиква с мед и орехи,вечеря -голяма салата с едно парче домашна пица и 100 гр тиква!!!!!Цикъла ми се каза тежката дума!!!!Голямо ядене!

Petya B.
      Участник

Добро утро! Закуска – 1 бтата +1/2 кофичка кисело мляко, обяд – 150 г. лефер + зелева селата, следобедна – остатъка от киселото мляко с шепа сурови ядки със стафиди и вечера – салата айсберг се маслини и свинско филе. Тренировка месец 4, последна ниво – долна част. Хубав ден /и да свършна по-бързо/ 🙂

Анонимен
      Неактивен

Ето ме и мен-днес имам имен ден!Сутринта- кардио тренировка от месец 4-ниво 1-разби ме.Обичайната ми закуска-кисело мляко -100гр.,че е домашно и мазно плюс спирулина,мака и пр.,обяд-печени чушки с доматен сос и едно пилешко шишче.Вечеря-моркови с извара.Тази сутрин направих аеробиката-бруталитка /наполовина/.По принцип аеробиката не ми е силната страна-много се задъхвам и ми се изморявам,чак ми прилошава.Знам от какво е-пуша почти по две кутии цигари на ден.

Анонимен
        Неактивен

Ейй, Милена 🙂 Честит Имен Ден 🙂 Пожелавам ти много воля, много упоритост и много безстрашие, да вземеш всички решения и да устоиш на всички изпитания 🙂 Много усмивки днес и много прекрасни изненади 🙂

Анонимен
        Неактивен

Честит имен ден! Бъди жива и здрава, много креативна и ти желая да си изпълнена с много спортни емоции, всички положителни и здравословно хранене! 🙂

Petya B.
        Участник

Честит имен ден! Да си много здрава и щастлива!! С пожелания за много успехи във всяко едно начинание!!

• Този отговор беше редактиран на 9 years назад от Petya B..
      Анонимен
      Неактивен

Хахаххаха,за две кутии цигари на ден,пак добре се справяш.Аз пуша по две-три цигари на ден.Не получаваш ли пристъпи когато тренираш?Задухваш се от цигарите,опитай да ги намалиш.
      Честит имен ден!:))))

Анонимен
      Неактивен

В постоянна борба съм със себе си-веднъж годишно ги спирам-за три четири месеца,после зверски ми се пуши-чак сънувам цигари и започвам пак.Не помага никаква мотивация.Сега пак съм на етап “спиране” /а дано,ама надали/

Анонимен
      Неактивен

разбирам те,и аз не успявам да ги спра изцяло,макар че две-три цигари не значат нищо и мога и без тях!!!Просто трябва да решиш-иначе с насилване и “трябва”няма да ги спреш:))))Успех!

Анонимен
      Неактивен

Благодаря на всички за поздравите!Хубав и усмихнат ден!

TeodoraParashkevova
      Участник

И аз имам “зъл дух” от началото на седмицата, затова не се отчитам – тренировки ок, ядене – ужас, днес е добър ден и от понеделник почвам с отчетите 🙂

Анонимен
        Неактивен

Теодора, не се срамувай от себе си и от това какво си похапнала, злия дух си е там, но ти му даваш сили да те ръководи. Дали ще си Ок с храненето или с тренировките или нещо не е било по плана, не се срамувай, това си ти и днес това е твоята реалност. Според мен това с отчетите е супер, защото можеш да се проследиш назад и да видиш какво къде и кога е проблемно или кое как ти влияе. Искам да ти окажа голяма подкрепа сега,защото всеки от нас има такива моменти и това, че продължаваме напред без страх е най-голямото ни постижение. Лично аз бих те посъветвала да започнеш с отчетите от днес какво пък…никой не съди(освен самите ние-и сме си ужасно жестоки), нито нещо друго, напиши го честно и ще ти олекне.. 🙂 Успехи Горд Хун хихихиих :*

TeodoraParashkevova
      Участник

ТаРа много благодаря за подкрепата – добре казано! Бях решила от началото на седмицата да мина на летния режим, но не се случи. Вчера 07.11 – закуска 2ябълки + 1кис мляко, обяд – сирене (около 80гр), 2домата, краставичка; вечеря – пиле супа + 1крайшник бял хляб (а уж не ям бял хляб, някакъв неистов глад и мноого вкусен ми стори с една хрупкава коричка), а после и 6 мандаринки. Но днес досега съм на 100% ден първи от режима, дано удържа фронта, мисля, че когато огладнея много през деня – вечерта нямам спиране, затова следобедната закуска е важна за мен.

Анонимен
      Неактивен

Хохо тук съм …:)
      Сутрин…Слънчев комплекс+чаша топла вода с грейпфрут.
      Закуска:1 ябълка+2 шепи ядки-микс+чаша черен чай
      Обяд: 80гр.кафяв офис с 100гр.гъби+1 домат+1 чушка и 20гр.сирене
      Цял ден голям глад ме гонешееее
      Преди тренировка:100гр.извара+няколко целувки 🙁
      Тренировка месец 4 ниво 3,Аеробна бруталитка 23мин
      След тренировка-суроватъчен протеин
      Вечеря около 100гр.хек на фурна+3бр.репички+3бр.малки розички от карфиол
      и за капак още малко целувки…
      Оххх голямо падение за мен 🙁 не обичам да се изкушавам така, но понякога все едно има зъл дух вселил се в мен… 🙁

Petya B.
      Участник

Толкова добре те разбирам. Много са кофти тези дни, при мен е по същият начин, но … по никакъв начин не успявам да ги превъзмогна.:) Много добре го каза – за “злия дух” :). Дано днес те е напуснал 😉

Анонимен
      Неактивен

🙂 хихих така си е…и днес няма и помен от него…направо не знам, хората сме чудни същества 🙂

Преглеждане на 9 раздела отговори
  • Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.